Valitut tarvikkeet



Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetNäppäimistö ja tarvikkeetPelinäppäimistöt Wooting
Wooting 80HE on analoginen näppäimistö 80 % asettelulla, joka käyttää hall-efektiantureita rekisteröimään tarkasti, kuinka pitkälle näppäintä painetaan, jolloin käyttäjät voivat hallita syötteitään ennennäkemättömällä tavalla. Kuten muutkin Wooting-näppäimistöt, Wooting 80HE:ssä on alhainen latenssi, säädettävä aktivointi ja nopea laukaisu. Uuden 80HE-näppäimistön erottaa heidän uusin innovaationsa - Rappy Snappy. Jos tämä ei riittänyt, tämä TKL-näppäimistö tukee myös 8 kHz:n kyselytaajuutta näppäimistön vielä pienemmän viiveen saavuttamiseksi. Koska tämä on 80HE:n sinkkiseosversio, runko on valmistettu sinkkiseoksesta muovin sijaan.- Rapid Trigger: Koe alkuperäisen keksijän Rapid Triggerin luotettavin toteutus, mikä antaa sinulle todellisen kilpailuedun pelaamisessa.
- Säädettävä aktivointi: Päätät, kuinka pitkälle näppäintä on painettava, jotta se aktivoituu. Konfiguroitavissa näppäintä kohti 0,1 mm:n välein, 0,1 mm:stä 4,0 mm:iin.
- Todellinen 8 kHz Polling Rate: Esports-luokan alhainen latenssi, 0,125 ms tuloviive.
- Lekker L60 V2 -kytkimet: Wooting Two HE:n mukana tulee esivoideltu Lekker L60 V2 -kytkimet, jotka voidaan vaihtaa kuumaksi.
- Näppäinkohtainen RGB ja A LED-palkki: Painikekohtaisesti konfiguroitava RGB, erilaisia RGB-tehosteita ja kirkkautta
- Rappy Snappy: Valvoo vähintään kahta valittua näppäintä ja aktivoi pisimmälle painetun näppäimen
Pelaa suosikkipelejäsi paremmalla ohjauksella ja tarkkuudella tällä premium-näppäimistöllä. Rakennettu laadukkaista materiaaleista ja varustettu useilla edistyneillä ominaisuuksilla, kuten Rapid Trigger, säädettävä käyttöpiste, Rappy Snappy, 8k pollaustaajuus ja näppäinkohtainen RGB. Näppäimistössä on magneettikytkimet. Osta Wooting 80HE -näppäimistösi ja koe huippuluokan näppäimistö.
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 31847
Valmistajan tuotenumero: WK5-US2-L60-ZWH1
Tietoa tuotemerkistä
Kahden pelaajaveljeksen perustama hollantilainen yritys Wooting on valloittanut mekaanisten näppäimistöjen maailman myrskyn mukana. Heidän salaisuutensa? Sitoutuminen innovointiin ja suorituskykyyn. Wooting ei tyydy tarjoamaan vain hyvännäköisiä näppäimistöjä, vaan haluaa mullistaa pelikokemuksen. Heidän ainutlaatuinen Lekker switches mahdollistaa analogisen syötön mekaanisissa näppäimistöissä, mikä tarjoaa ennennäkemättömän hallinnan ja tarkkuuden. Sen avulla voit ohjata pelihahmoa samalla hienovaraisuudella kuin ohjainta, mutta mekaanisen näppäimistön tuntoherkkyydellä ja monipuolisuudella.
Jokainen näppäimistö on rakennettu huolella ja laadukkailla komponenteilla vaativimpienkin käyttäjien tarpeisiin. Wootingin menestys ei ole sattumaa. Heidän intohimonsa innovaatioihin, keskittyminen laatuun ja vahva yhteisö ovat tehneet heistä pelaajien ja harrastajien suosikin maailmanlaajuisesti. Wooting on todiste siitä, että menestystä voi saavuttaa yhdistämällä intohimon, kovan työn ja halun pidentää mahdollisen rajoja.
Tekniset tiedot
Liitäntä
Liitäntä | USB |
Langaton | Ei |
Yhteensopivuus | Linux, MAC, PC |
Mitat & paino
Johdon pituus | 2 m |
Leveys | 346 mm |
Syvyys | 142 mm |
Korkeus | 28.4 mm |
Paino | 2160 g |
Ominaisuudet
Mekaaniset näppäimet | Kyllä |
Muodossa tekijä | TKL |
Näppäinten asettelu | ANSI |
Kielen asettelu | ANSI |
Valaistus | Kyllä, RGB |
Näppäinhattujen materiaali | PBT Double-shot |
Valaistuksen väri | RGB (16.8 m) |
Double-shot | Kyllä |
N-key rollover | Kyllä |
Anti-ghosting | Kyllä |
Hotswap | Kyllä |
Profiili | OEM |
Väri | Valkoinen |
Takuu
Takuu | 4 vuoden takuu |